Serwery wirtualne (VPS)

VPS to usługa hostingowa polegająca na udostępnieniu wirtualnego serwera o określonych parametrach. Technologia wirtualizacji to komfort serwera fizycznego, a jednocześnie brak kosztów związanych z zakupem sprzętu, rozbudową infrastruktury sieciowej (w tym budową serwerowni) oraz utrzymaniem urządzeń.

Konfiguracja usługi dopasowywana jest ściśle do wymagań klientów. Moc serwera wyrażona jest liczbą rdzeni procesorów i ilością pamięci RAM przydzielonych maszynie wirtualnej. Dodatkowe parametry usługi to pojemność przestrzeni dyskowej, limit transferu danych, zainstalowany system operacyjny.

 

W naszej ofercie nie znajdą Państwo gotowych "pakietów" hostingowych - każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dobierając konfigurację usług odpowiednio do potrzeb i wymagań klienta. Dzięki temu otrzymują Państwo rozwiązanie "skrojone na miarę" co pozwala na uniknięcie zbędnych kosztów.

 

 

ZALETY VPS:

  • możliwość dopasowania serwera do indywidualnych wymagań
  • wygoda, komfort użytkowania oraz korzyści ekonomiczne 
  • niezawodne serwery fizyczne oraz profesjonalna serwerownia
  • wysoka jakośc usług (SLA gwarantujące dostępność serwerów, backup oraz inne usługi dodatkowe)
  • szybka i łatwa zmiana parametrów serwera

 

 

 

 

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy i na podstawie uzyskanych informacji przygotujemy konfigurację serwera najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb.