O nas

Falkonet to firma informatyczna działająca na rynku nieprzerwanie od 1996 roku. Zaczynaliśmy jako niewielki serwis komputerów i urządzeń biurowych. W kolejnych latach stopniowo poszerzaliśmy zakres działalności w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Aktualnie posiadamy oddziały w Warszawie oraz Katowicach, działamy jednak na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Mamy doświadczenie we współpracy z dużymi firmami oraz instytucjami publicznymi każdego szczebla, bierzemy udział w wieloletnich i wysokobudżetowych projektach wdrożeniowych, realizując powierzone zadania z zachowaniem najwyższych standardów branżowych.

 

Oferta naszej firmy obejmuje:

 

 • SERWIS KOMPUTEROWY
  /komputery, laptopy, sprzęt biurowy - naprawa, sprzedaż, opieka serwisowa/
 • STRONY INTERNETOWE
  /wizytówki, portale, e-sklepy - projektowanie, wdrożenia, administracja/
 • OPROGRAMOWANIE DEDYKOWANE
  /aplikacje webowe i desktopowe tworzone na zamówienie/
 • ADMINISTRACJA SERWERÓW
  /Windows, Linux - administracja, opieka serwisowa, audyty technologiczne/
 • HOSTING
  /web hosting, serwery wirtualne (VPS) - utrzymanie i administracja/
 • REKLAMA
  /projektowanie logotypów, identyfikacja wizualna, publikacje reklamowe/

 

W swojej pracy kierujemy się przekonaniem, że dążenie do doskonałości jest niekończącym się procesem. Powierzone nam zadania staramy się realizować jak najdokładniej, kreatywnie, z pasją i pełnym zaangażowaniem. Stawiamy na podmiotowe, bezpośrednie i bliskie relacje będące fundamentem długofalowej i obopólnie korzystnej współpracy.

 

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jesteśmy przekonani że każdy kto poszukuje profesjonalnych usług IT znajdzie tu to czego szuka.

Z poważaniem
Zespół Falkonet